Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaHaberlerFOTEG İSTANBUL gıda profesyonellerini buluşturacak

FOTEG İSTANBUL gıda profesyonellerini buluşturacak

Türkiye’de gıda üretim sanayinin tüm aşamalarını bir çatı altında toplayan tek Uluslararası İhtisas Fuarı olan FOTEG İSTANBUL  2011,3-6 Mart 2011 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Hall 1-2’de organize edilecek.

HKF Fuarcılık A.Ş. tarafından, düzenlenen Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı FOTEG İSTANBUL 2011, katılımcı ve ziyaretçileri sektörün en verimli platformunda bir kez daha bir araya getirecek.

Uluslararası fuarcılıkta kalitenin belgesi olarak kabul edilen Dünya Fuar Endüstrisi Birliği (UFI) onaylı ilk Gıda İşleme Teknolojileri Uluslararası İhtisas Fuarı olan FOTEG İSTANBUL 2011, çatısı altında; yerli ve yabancı gıda üretim sanayini bir araya getirecek olan Uluslararası Gıda İşleme Teknolojileri Fuarı Food Processing Technology; gıda sanayinin ambalajlama, depolama ve dağıtım sektörlerini bir araya getirecek olan Uluslararası Gıda Ambalajlama ve Sistemleri Fuarı Food-Packaging, profesyonelleriyle buluşturacak olan Uluslararası Gıda Katkı Maddeleri Fuarı Food Ingredients; unlu mamul üretim, makine ve ekipmanları kapsayan Uluslararası Unlu Mamul Teknolojileri Fuarı Bakery Technology ve amacı üretimden tüketime kadar gıda güvenliğinin sağlanması olan Gıda güvenliği ve Hijyen Fuarı Food Safety & Hygiene tüm sektörü tekrar toplayacak.

HKF Fuarcılık A.Ş. Genel Müdürü Bekir Çakıcı ‘Gıda üretim sektörü için kaçırılmayacak bir fırsat olan FOTEG İSTANBUL 2011 sektörün yerli ve yabancı profesyonellerini tekrar bir araya getirerek, ticari ilişkilerin gelişmesini sağlayacak, firmalara yeni pazarlar ve iş imkanları sunacak. Gıda üretim sanayindeki profesyonellerin ziyaret ederek sektörü takip ettiği gıda sektörünün en önemli fuarı olan FOTEG İSTANBUL 2011 yine en yeni teknolojilerin sergileneceği bir platform oluşturacaktır’’ dedi.

Gıda üretim sektörü için kaçırılmayacak bir fırsat olan FOTEG İSTANBUL 2011 sektörün yerli ve yabancı profesyonellerini tekrar bir araya getirerek, ticari ilişkilerin gelişmesini sağlayacak, firmalara yeni pazarlar ve iş imkanları sunacak.

Fuar, 3-6 Mart 2011 tarihlerinde saat:10.00’dan 19.00’a kadar ziyaretçilere açık olacak. Fuara giriş profesyonel ziyaretçiler için ücretsiz olacak. Taksim’den kalkan otobüslerle, fuara ücretsiz ulaşım sağlanacak.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler