Pazar, Eylül 25, 2022
Ana SayfaHaberlerKomili, Gastronomi Festivali’ne lezzet kattı

Komili, Gastronomi Festivali’ne lezzet kattı

Türkiye’nin 133 yıllık zeytinyağı markası Komili, Ayvalık ve Körfez Bölgesi’nin en iyi zeytinlerinden ürettiği eşsiz zeytinyağı ile 17-20 Şubat 2011 tarihlerinde, dünyaca ünlü şeflerin katılımıyla TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali’ne lezzet kattı.

Sofraları şölene yemekleri ziyafete dönüştüren Komili, festivalin kurumsal sponsorluğunu üstlenirken, festival boyunca yapılan yarışmalarda şeflerin kullandığı tüm yağları temin etti.

1878’de başlayan yolculuğuna 1923 yılından bu yana Anadolu topraklarında devam eden, 2008 yılı Kasım ayında ise Anadolu Grubu şirketlerinden Ana Gıda’nın bünyesine katılan Komili, Tüm Aşçılar Federasyonu (TAF) tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen Uluslararası İstanbul Gastronomi Festivali’nde kurumsal sponsor olarak yer aldı.

TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi’nde 17-20 Şubat 2011 tarihleri arasında gerçekleştirilen festivaldeki standında zeytinyağıyla yapılmış lezzetleri ziyaretçilerin beğenisine sunan Komili, ayrıca 2.200 aşçının yarıştığı festivalde yapılan tüm yemeklere de lezzet kattı.

Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler