Cumartesi, Ağustos 13, 2022
Ana SayfaGüncel HaberBASF’den dünya çapında kutlama

BASF’den dünya çapında kutlama

Dünyanın öne gelen kimya şirketlerinden BASF, Cognis’in satın alma işleminin tamamlanmasının ardından dünya çapındaki yeni iş arkadaşlarına “merhaba” diyor.

Cognis’in Gebze’deki fabrikasının da aralarında bulunduğu Avrupa, Asya, Kuzey ve Güney Amerika’daki tesislerde “Hoşgeldin” etkinlikleri yapılıyor. BASF Yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Hans-Ulrich Engel ve Dr. John Feldmann ve BASF Entegrasyon Müdürü Michael Heinz ile birlikte Cognis’in Düsseldorf’taki  eski genel merkezinde 1.500 çalışanla bizzat  bir araya gelen BASF Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Jürgen Hambrecht ayrıca, 30 farklı ülkede düzenlenen 40 “hoşgeldin” etkinliğinde video mesaj yoluyla yeni BASF çalışanlarını kutladı.

Gebze’deki Cognis fabrikasında yapılan etkinlikte konuşan BASF Türk CEO’su Dr. Jürgen Barwich ise şunları söyledi: “Türkiye’deki Cognis’in ekibinin BASF Türkiye ailesine katılmasından büyük mutluluk duyuyoruz. Cognis’in aramıza katılmasıyla birlikte BASF’ın Türkiye’deki tesis sayısı altıya yükselirken ekip büyüklüğümüz ise 718 kişiye ulaştı. Daha güçlü bir takım ve altyapı ile yolumuza devam ediyoruz ve Türkiye’deki gelişimimizi sürdüreceğiz.”

Önceki İçerikDanone Tikveşli’de atama
Sonraki İçerikUstalar yarıştı
Son Gönderiler
spot_img

Popüler Gönderiler